Як психологічно підготувати вчителя до роботи в інклюзивному класі
Розглядаючи систему інклюзивного навчання, досить часто піднімається тема дитячих і батьківських страхів. Але не слід забувати, що вчителі також інколи…
Розглядаючи систему інклюзивного навчання, досить часто піднімається тема дитячих і батьківських страхів. Але не слід забувати, що вчителі також інколи…
8 червня 2018 року МОН України було затверджено положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими потребами в закладі загальної…
Психологи ототожнюють поняття емоційного виснаження із синдромом емоційного вигорання. Найчастіше даний синдром зустрічається у людей, що потерпають від хронічного стресу…
Уже 25 років поспіль 16 лютого людство святкує Міжнародний день толерантності. Саме цього дня 1995 року Генеральною конференцією ЮНЕСКО було…
Будь-яка форма роботи завжди має свої переваги й недоліки. Акцентуючи увагу на вихованні та навчанні дітей з особливими освітніми потребами…
В Україні налічується 8 мільйонів дітей, з яких 167 тисяч або 2% – діти з обмеженими можливостями. Кожного року такі…
Знайомлячись із чимось новим у своєму житті ми завжди підсвідомо намагаємось у цьому «новому» виділити позитивні та негативні риси, аби…
«Мама» – так багато уміщує у собі це невеличке слово, від нього завжди віє теплом, турботою, спокоєм. З народження дитини…
Батьки завжди переймаються за своє чадо, піклуються, допомагають, особливо, якщо дитина має обмежені можливості. У такому разі мами й тата…
Із швидким темпом розвитку інформаційних технологій, використанням дітьми молодшого і середнього дошкільного віку гаджетів у повсякденному житті, збільшилася кількість дітей…